• Verejné obstarávanie 2014

Výzva

Na predkladanie ponúk v zmysle §9 ods. 9 zákona č.25/2006 Z.z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení nehorších predpisov na poskytnutie služby:

1. Identifikácia obstarávateľskej organizácie:

Názov: Základná škola Nižná brána 8, 060 01 Kežmarok

Kontaktná osoba: PaedDr. Dušan Tokarčík

Tel. 052-4523028

Elektronická pošta: riaditelnbkk@gmail.com

Internetová adresa: http://zsnizbkk.edupage.sk/

1. Predmet zákazky: Údržba a opravy zariadení informačných technológií, správa počítačovej siete, inštalácia programového vybavenia.

Predpokladaná hodnota zákazky: do 15.000 Eur bez DPH.

1. Opis zákazky: Predmetom zákazky sú služby spojené s údržbou, opravou a inštaláciou počítačov a informačných technológií podľa požiadaviek verejného obstaraváteľa s miestom dodania na adresu školy.
          2. Termín dodania predmetu zákazky: podľa objednávok verejného obstarávateľa počas platnosti zmluvy.
          3. Obsah ponuky: Ponuka musí byť predložená v slovenskom jazyku. Uchádzač predloží vo svojej ponuke cenník požadovaných služieb po jednotlivých položkách. Navrhovaná zmluvná cena za poskytnutie služieb predmetu zákazky bude vyjadrená v eurách s príslušnou sadzbou DPH.
          4. Predloženie ponuky:

1. Cenovú ponuku požadujeme doručiť osobne alebo poštou na adresu školy, alebo  elektronickou poštou na elektronickú adresu: riaditelnbkk@gmail.com
          2. Lehota na predkladanie ponúk najneskôr do: 30.12.2014 do 8,00 hod.
          3. Ponuka predložená po uplynutí lehoty a času nebude zaradená do hodnotenia.
          1. Kritériá na hodnotenie ponúk:

Jediným kritériom je najnižšia cena predmetu zákazky s DPH

1. Pracovník určený na komunikáciu so záujemcami: PaedDr. Dušan Tokarčík 0917 208 221
          2. Ďalšie informácie:
          3. Verejný obstarávateľ bude uhrádzať faktúry v lehote splatnosti, ktorá musí byť minimálne 10 dní od doručenia faktúry do sídla verejného obstarávateľa.

Uchádzač v ponuke uvedie:

• Obchodné meno alebo názov
          • Adresu sídla alebo miesto podnikania
          • Ostatné identifikačné a kontaktné údaje

Na základe určených kritérií na hodnotenie ponúk bude určený úspešný uchádzač, s ktorým bude uzatvorený zmluvný vzťah. Uchádzačom, ktorí predložia svoje ponuky, v prípade neúspešnej ponuky, bude oznámený výsledok vyhodnotenia e-mailom alebo poštou. Uchádzač, ktorý neuspel nemá nárok na úhradu nákladov, ktoré mu vznikli s prípravou a doručením ponuky.

V Kežmarku dňa 15.12.2014

PaedDr. Dušan Tokarčík

riaditeľ školy

Zákazka podľa § 9, odst.9, v prechodnom období po 01.07.2013, zákona o verejnom obstarávaní č.25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov na dodávku   tovarov a služieb „Modernizácia počítačovej učebne “

ZŠ  Nižná brána 8, 060 01  Kežmarok uverejňuje výzvu na predloženie ponuky na Zákazku podľa § 9, odst.9, v prechodnom období po 01.07.2013, zákona o verejnom obstarávaní č.25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov na dodávku stavebných prác na akcii  „Modernizácia počítačovej  učebne “

Výzva na podanie ponuky

ZŠ  Nižná brána 8, 060 01  Kežmarok oznamuje, že vyhlásila verejné obstarávanie pre predmet zákazky  - „Modernizácia počítačovej učebne “

V súlade so zákonom č.26/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a doplnení niektorých zákonov Vám zasielame výzvu na podanie cenovej ponuky na vyššie uvedený predmet zákazky.

Základné údaje :

1. Identifikácia obstarávateľa

Názov : ZŠ  Nižná brána 8, 060 01  Kežmarok       IČO: 37874268

Kontaktná osoba : PaedDr. Dušan  Tokarčík ,   mail: riaditelnbkk@gmail.com

2. Typ zmluvy : Výsledkom súťaže bude objednávka na nákup tovarov uskutočnenie služieb a prác.

3. Opis predmetu zákazky : Predmetom zákazky bude likvidácia starých zariadení počítačovej učebne, výmena za nové modernejšie zariadenia,

4. Druh zákazky: tovar, služby

5. Podmienky účasti: doklad o oprávnení podnikať (neoverená kópia)

6. Predpokladaná hodnota zákazky : 16 000,-  €  s DPH

7. Možnosť predloženia ponuky: písomné predloženie rozpočtu.

8. Lehota uskutočnenia dodávky predmetu zákazky : do 30.júla 2014

9. Lehota a miesto na predloženie ponuky : do 10.5.2014 v kancelárii riaditeľa školy

10. Podmienky financovania : Úhrada za prevedené práce bude na základe faktúry.

11. Kritériá na hodnotenie ponúk a pravidlá ich uplatnenia :  najnižšia cena, termín,

12. Jazyk ponuky: Celá ponuka, doklady a dokumenty musia byť vyhotovené v slovenskom jazyku.

13. Ďalšia informácia obstarávateľa : Obstarávateľ si vyhradzuje právo neprijať ani jednu ponuku  resp. zrušiť vyhlásenú metódu verejného obstarávania, ak by sa podstatne zmenili okolnosti, za ktorých súťaž vyhlásil.