• Florbal

• Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt hokejbal kreslené

Školský rok 2018/ 2019

Dňa 22.11.2018 sa uskutočnilo 2. kolo florbalovej ligy žiačok v Kežmarku. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá: ZŠ s MŠ Nižná brána, ZŠ Dr. D. Fischera, ZŠ Grundschule Hradné námestie, ZŠ s MŠ Sv. Kríža.

Naše dievčatá zvládli všetky zápasy a postúpili na krajské kolo.

Našu školu reprezentovali:  Ella Džurňáková, Karin Maniaková, Sarah Vnenčáková, Viktória Kubisová, Lea Kaminská, Natália Džadoňová, Dušana Džadoňová, Lea Svocáková, Karin Gibľáková, Michaela Mačičáková, Nina Podolinská, Annamária Labudová, Viktória Semaňáková.

Dňa 14.11.2018 sa uskutočnilo 2. kolo florbalovej ligy žiakov v Kežmarku. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá: ZŠ s MŠ Nižná brána, ZŠ Dr. D. Fischera, ZŠ Grundschule Hradné námestie, ZŠ s MŠ Sv. Kríža.

Naši chlapci si poradili s každým súperom a postúpili na krajské kolo, kde zabojujú o účasť na kraji.

Našu školu reprezentovali:  Marko Pavlikovič, Adrián Jankura, Branislav Pišta, Mário Vaxmanský, Damián Pavlík, Miroslav Karabinoš, Daniel Tokarčík, Marko Gažik, Marko Petras, Matej Čepišák, Kristián Trošan, Andrej Pitoňák, Kristián Harabín, Oliver Heldák.

Školský rok 2017/ 2018

Dňa 27.4.2018 sa uskutočnilo okresné kolo florbalu st. žiačok pre rok 2018

Na tento turnaj sa kvalifikovali 4 najúspešnejšie školy: ZŠ s MŠ Nižná Brána, ZŠ Štefániková Spišská Belá, ZŠ Vrbov, Slovenská Ves . Naše dievčatá vyhrali jeden zápas, dva prehrali a tak získali pekné 3. miesto v okrese.

Našu školu reprezentovali:  Viktória Kubisová, Lea Svocáková, Sarah Vnenčáková, Karin Baráneková, Dušana Džadoňová, Nina Podolinská, Natália Džadoňová, Anna Mária Labudová, Karin Gibľáková, Eva Kovaříková

Školský rok 2016/ 2017

Dňa 11.4.2017 sa uskutočnilo okresné kolo vo florbale st. žiakov do ktorého postúpili 4 najlepšie tímy z kvalifikačných kôl: ZŠ Veľká Lomnica, ZŠ Huncovce, ZŠ Lendak a ZŠ Nižná brána. Celkovo sa o postup na okres pokúšalo 10 družstiev.

Tento rok sme nepatrili k favoritom okresného kola, ale nezlomnou vôľou a bojovnosťou sme dokázali zvíťaziť na turnaji. Mužstvo ukázalo charakter, keď vo všetkých zápasoch dokázalo otočiť nepriaznivý vývoj stretnutí.

Chlapcom sa vrátilo to, čo dávali do tréningov. Pre niektorých to sú posledné chvíle florbalu na základnej škole a musím povedať, že bojovali statočne a nechali na turnaji všetko. Preto si zaslúžene zahrajú na Majstrovstvách kraja 5.5.2017 v Prešove.

Zostava: Oliver Knapik, Patrik Pišta, Marko Pavlikovič, Adrián Soľava, Branislav Pišta, Dominik Šoltés, Martin Zummer, Vladimír Pišta, Roman Dovjak, Sebastián Václav, Jaroslav Šperling. Tréner: Mgr. Dávid Mikša

Chlapci klobúk dolu, gratulujeme a ďakujeme za reprezentáciu Nižnej brány

Kolektív učiteľov TŠV Nižná brána

Školský rok 2015/ 2016

Dňa 27. novembra 2015 sa uskutočnilo krajské kolo OXDOG FLORBAL ZŠ CUP 2015 v ZŠ Hviezdoslavova v Lipanoch. Naši chlapci, v  zložení Matej Majer, Gabriel Adamjak, Jozef Džadoň, Boris Knapik, Mário Šugarek, Dominik Šoltés, Oliver Knapík, Patrik Pišta, Štefan Paugsch a Sebastián Václav sa pod vedením p. uč. Dávida Mikšu umiestnili na vynikajúcom druhom mieste. Blahoželáme a tešíme sa na podobné skvelé úspechy.

Florbalový turnaj pod záštitou Slovenského zväzu florbalu

Majstrovstvá okresu:

1. m.: družstvo st. žiakov: Jozef Džadoň, 9. D, Matej Majer, 9. B, Štefan Paugsch, 9. B, Boris Knapik, 9. B, Oliver Knapik, 8. B, Gabriel Adamjak, 9. D, Sebastián Václav, 8. B, Dominik Šoltés, 8. B, Mário Šugarek, 9. C, Martin Zummer, 7. C, Jaroslav Šperling, 6. B

majstrovstvá kraja:

2. miesto: vyššie uvedené družstvo st. žiakov

Školský rok 2014/ 2015

Kvalifikácia 2.miesto

Okresné kolo 4. miesto

Dominik Černák, Alex Černák, Dominik Šoltés, Oliver Knapik, Mário Šugarek, Gabriel Adamjak, Matej Majer, Nikolas Pačaj, Patrik Oračko

Školský rok 2012/ 2013

Obvodné kolo  Orion florbal

Miesto konania:     ZŠ Nižná brána 8, Kežmarok